ClickCease

ALK ANKARA ÖZEL AMBULANS

Ankara Özel Ambulans  

Bazen saniyeleriniz sizin, ailenizin, yakınlarınızın ve sevdiklerinizin yaşamı için çok önemlidir. Biz de sizler için saniyelere savaş açıyoruz. Ankara Özel Ambulans sizler için 7 gün 24 saat hizmetinizde.  

İnsan hayatı ve sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Ankara Özel Ambulans hizmetimiz ile gelişmiş teknolojik alt yapıya sahip olduğumuz bu alanda çağrı sistemimizi aradığınız takdirde adresinizi hemen bulabilir ve en kısa zamanda en hızlı şekilde yanınızda olabiliriz. 

Bilgi teknolojilerimiz ve özel eğitimli personellerimiz sayesinde en hızlı şekilde hastaya ulaşabilir, anında müdahale ve nakil edileceği hastaneye sevkini sağlamaktayız. 

Neden Ankara Özel Ambulans Tercih Edilmeli ? 

Hastanın gerek şehir içi gerek şehir dışı hatta uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin bir yere ulaştırılırken ambulans ile taşınması oldukça önemlidir. Gerek şehir içi trafikte daha hızlı hareket etme imkanına sahip olmasından gerekse var olan çalışanların anında müdahalesi ile ambulanslar bu durumda en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. Ankara Özel Ambulans  ile gerçekleşen nakil hizmetlerinde alanında profesyonel ekip ve uygun ekipmanlarla sorunsuz bir şekilde hızla gerçekleştirebiliriz. Söz konusu hasta ile ambulans içerisindeki sağlık çalışanları tarafından her an müdahaleye hazır bir şekilde sağlığınızı güvence altına almaktadır.  

Özellikle de hastanın ileri derece tetkik ve tedavisi için bir başka hastaneye veya şehre nakil işleminin gerektiği zamanlarda, donanımlı nakil araçları ve uzman ekibiyle rahat ve güvenilir bir yolculuk hizmeti sağlamak ilk öncelikli amacımızdır. Her yerden her hastaya grubuna hizmet vermenin yanı sıra bu hizmeti hakkıyla kaliteli ve güvenli bir şekilde yapan firmamız kendi alanında da birçok firma arasında lider konumda yer almaktadır. Profesyonel şoförler, deneyimli ve uzman ekibimizle, güvenli ve sağlıklı koşullarda her geçen gün daha da iyileşti bir hizmet için çalışıyoruz.   

Ankara Özel Ambulans firmamız hem hastalarımızın hem sağlık personelimizin kolay hareket edebileceği şekilde düzenlenmiştir. Hem sizi hem çalışanlarımızı düşünerek en konforlu ve en kaliteli hizmeti vermeye odaklandığımız bu yolda siz de risk almaktan kaçının ve sağlığınız için bizleri arayın. Ekibimiz son derece profesyonel ve disiplinli çalışmalarla bizlere güvenen ve sağlığını emanet eden her bir kişi için mümkün mertebe güvenli ve hassas bir çalışma yürütmektedir. Ve sizler için her geçen gün daha da gelişime ve değişime açık bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Sağlığınızı tehlikeye atmayın, Ankara  Özel Ambulans firmasını arayın! Bizimle birlikte sağlıkla ve güvenle kalın… 

ANKARA ALK AMBULANS

Özel Ambulans İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın

İnsanın hayatını mutlu bir şekilde devam ettirebilmesi için sağlığı önemlidir. Sağlığı için de insanın her zaman dikkatli olması ve en ufak bir konuda bile her zaman tedbirli davranması gerekir. Sağlığınızı korumak adına sizler de birçok tedbir alabilir ve bu tedbirlerle birlikte kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Ancak kimi zaman bazı yaşanan olaylar kontrolünüz dışında gerçekleştiği için tedbirinizi alsanız bile sağlığınız konusunda tehlikeli durumlar olabilir. Örneğin bir trafik kazası yaşanması veya kalp krizi geçirilmesi insanın kontrolü dışında gerçekleşen durumlardır. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında ise çok acil müdahale edilmesi gerekmektedir. Yapılan ilk müdahale sayesinde belki de hayatınız kurtulacaktır. Hayata daha çok tutunabilmek için yapılan ilk müdahaleye sizler de büyük önem vermeli ve sağlığınız için mutlaka bir sağlık kuruluşundan yardım almalısınız. Peki, sizleri sağlığınıza kavuşturacak yardım kuruluşundan yardım almanız için ne yapmalısınız?

Kimi hasta, sağlık kuruluşuna giderken profesyonel bir şekilde yardım almadığı için hayatını kaybedebiliyor. Sizler de böyle durumlarla karşılaşmamak için içerisinde uzman sağlık personellerinin yer aldığı ambulanslar ile hastaneye gitmelisiniz. Ambulanslar sayesinde hem hastaneye ulaşımın konusunda trafiğe takılmayacaksınız hem de ani oluşan bir komplikasyonda doğrudan uzman sağlık personellerinden yardım alabileceksiniz. Uzman sağlık personelleri sayesinde hayata daha çok tutunabilecek ve tedaviniz sırasında oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçebileceksiniz. Hastaneye gitmenize ve ilk yardımı yapmanıza yardımcı olması için eğer devlet hastanelerinden ambulans bulamazsanız veya daha hızlı bir şekilde hastaneye ulaşmak isterseniz özel ambulanslardan yardım alabilirsiniz. Bu hizmeti almak istediğinizde ise birçok özel ambulans hizmeti veren firma arasından Alk Ambulans’ı seçebilirsiniz. Alk Ambulans sayesinde hem hızlı ve güvenilir bir şekilde hastaneye ulaşabilirsiniz hem de kendinizi daha çok güvence altına alabilirsiniz.

Alk Ambulans İle Sağlıklı Günlere

Acil bir sağlık sorunuyla karşılaştığınızda sizler için her saniye altın değerindedir. Sağlığınız için daha fazla süre kazanarak kendinizi veya bir yakınınızı iyileştirmek istiyorsanız mutlaka ambulansı aramanız gerekmektedir. Ambulansı aradığınızda kimi zaman yoğunluktan dolayı belki de daha çok zaman kaybedebilir ve hastanın ölümüne sebep olabilirsiniz. İşte bu olumsuzlukları yaşamamak için direkt olarak özel ambulans hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hem şehir içi hem de uzak mesafede hastaya en kısa sürede ulaşmak ve hastanın en kısa sürede hastaneye taşınması için özel ambulanslar her zaman en iyisini yaparak size hizmet sunmaktadır. Özel ambulans konusunda en iyi ekipten yardım almak isterseniz eğer mutlaka Alk Ambulans’ı aramalısınız.
Alk Ambulans sayesinde hem donanımlı ekipmanların olduğu bir ambulansta uzman sağlık personelleri tarafından tedavinizi görebileceksiniz hem de güvenilir ve tecrübeli ambulans şoförü sayesinde en kısa sürede güvenle hastaneye ulaşabileceksiniz. Hizmetinize sunduğumuz özel ambulanslarımız sayesinde hastaneye gidene kadar gerekli tetkik ve tedavi işlemleri uzman sağlık personellerimiz tarafından yapılacaktır. Bu sayede hastaneye gittiğinizde doktorlar sizi daha hızlı tedavi edecek ve sizi en kısa sürede iyileştirmeye çalışacaklardır. İster ambulansın hızlı olması konusunda olsun isterseniz sağlık personellerinin tedavi etmesi ve profesyonelliği konusunda olsun her zaman en iyisini Alk Ambulans’ın özel ambulans hizmetinde bulabileceksiniz. Sizler de sağlığınız için sizlere sunulan bu harika hizmetten yararlanmak istediğinizde ise bizleri arayabilirsiniz. Yardım için bizi aramanız durumunda ekip arkadaşlarımız en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelerek sizlere yardımcı olacaktır. Sağlığınızı güvence altına almak ve sizlere daha çok yardımcı olabilmek adına ekip arkadaşlarımız her zaman sizlerle birlikte olacaktır. Sağlığınız için bizlere her zaman güvenebilir ve bizlerden yardım alabilirsiniz.

Ankara Özel Ambulans İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın
Kişinin hayatında en önemli etken belki de sağlıktır. Daha mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamanıza yardımcı olan bu etken sayesinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Bu rahatlık ise kimi zaman elinizde olmayan nedenlerden dolayı bozulabilir. Özellikle sağlık konusunda yaşanılan küçük bir rahatsızlık bile insanı tedirgin edebilir ve daha çok hastalanmasına sebep olabilir. İşte böyle durumlarda sağlığını tehlikeye atmamak ve eskisi gibi olmak için sağlık hizmetlerine ihtiyaç olacaktır. Sağlık personelleri tarafından uygulanan sağlık yöntemleriyle kendinizi iyileştirebilir ve eskisi gibi mutlu halinize dönebilirsiniz. Peki, sağlığınız için uygulanan birçok sağlık yöntemi arasında en önemlisi hangisidir veya hayatınızı kurtaran etkenler nelerdir? Bu soruların cevaplarını Alk Ambulans ile kolayca bulabilecek ve sağlığınız söz konusu olduğunda artık daha doğru kararlar alabileceksiniz.

Acil bir durum olduğunda veya hastaneye gitmeniz gerektiğinde sağlık durumunuzun tekrar eskisi gibi olabilmesi için ilk müdahale oldukça önemlidir. Hastanın ilk müdahalesini de genellikle ambulanslarda yer alan sağlık personelleri yapmaktadır. Bu yüzden acil durumlarda her zaman ihtiyacınız tecrübeli ve uzman sağlık personellerin yer aldığı ambulanslar olacaktır. İlk müdahale uzman sağlık personelleriyle birlikte yapıldıktan sonra ise hastanın ambulansla hastaneye taşınma süreci başlayacaktır. Hasta, hastaneye ne kadar hızlı sürede ulaştırılırsa tedavisi o kadar başarılı sonuçlanacaktır. Bu yüzden ambulanslar ile hastanızın hastaneye götürülmesine önem vermeli ve acil bir durum olduğunda hastanızın durumu için uzman sağlık personellerinin olduğu ambulans hizmeti veren bir firmadan yardım almalısınız.

Sağlığınız için ister şehir içi ister uzak mesafe olsun fark etmeksizin sizi güvenle hastaneye kaldıracak ve Ankara özel ambulans hizmeti veren bir firma ararsanız eğer tercihinizi Alk Ambulans’dan yana kullanabilirsiniz. Alk Ambulans sayesinde hem hızlı bir şekilde hastaneye ulaşabilirsiniz hem de bunu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sağlığınız söz konusu olduğunda mutlaka firmamızı aramalısınız.

Alk Ambulans İle Sağlığınız İçin En İyisini Yapın
Hasta için her dakikanın büyük bir önemi vardır. Bu yüzden zaman kazanarak hastanın hayatının kurtulması için ambulans ile hastaneye gitmesi gerekmektedir. Kimi zaman ambulans ihtiyacınız olduğunda özellikle Ankara gibi büyük şehirde yaşıyorsanız büyük sıkıntılar yaşayabilir ve hastanız için bir ambulans bulamayabilirsiniz. Böyle durumlarla karşılaştığınızda ise sizlere Ankara’da özel ambulans hizmeti veren Alk Ambulans’dan yardım almanız gerekecektir.

Hastanın donanımlı aletlerin olduğu araçlarla birlikte hastaneye naklisayesinde belki de hayatı kurtulacaktır. Bununla birlikte deneyimli ambulans şoförü sayesinde trafikte çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmadan yine en kısa sürede hastaneye ulaşabileceksiniz. Hem ambulansın içindeki alet yönünden hem de başta sağlık personelleri olmak üzere ambulansın içinde yer alan tüm personel yönünden en iyi avantajlara sahip olmak istiyorsanız firmamızdan yardım almalısınız. Personellerimizin tecrübesi ve hızı sayesinde hem kendi hayatınızı hem de yakınlarınızın hayatını çok kısa sürede güvence altına alabileceksiniz. Özel ambulans hizmetimiz sayesinde hastanın tetkiki yapılacak ve tedavisine anında başlanılacaktır. Bununla birlikte hastaneye nakli konusunda da gereken özen gösterilecek ve herhangi bir sorun olmadan nakil işlemleri yapılacaktır.
Alk Ambulans ile sahip olacağınız Ankara özel ambulans hizmetimizde yer alan ambulanslar hem hastaların hem de personellerin kolay hareket edeceği şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede hem hastalarımızın hem de uzman sağlık personellerimizin konforu düşünülmüş ve hastaya müdahale etme durumunda zorluklar yaşanılması engellenmiştir. Sizler de konforu, güveni ve titiz ekip çalışmasını bir arada bulmak istiyorsanız eğer sağlığınız için firmamız Alk Ambulans’ı her zaman arayabilirsiniz. Bizleri aramanız dahilinde ekibimiz belirttiğiniz adrese en kısa sürede gelecek ve sizleri iyileştirmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

ANKARA ALK ÖZEL AMBULANS

Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Özel Ambulans Hizmeti hastaların ve ihtiyaç sahiplerinin belirli bir yerden başka bir yere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayan önemli bir sağlık hizmetidir. Özel Ambulans Hizmeti Sağlık Bakanlığı tarafından verilen sertifika ve izinler doğrultusunda çalışan, özel eğitim almış kişilerce sürdürülen ticari bir faaliyettir. Özel Ambulans servislerinin denetimi de yine Sağlık Bakanlığı’na birimler tarafından yerine getirilmektedir.

Özel Ambulans Hizmetinin Önemi

Günümüzde artan sağlık problemleri ve sağlık sektörünün ek arayışlara yönelmesi ile yeni kurulan sağlık sektörlerinin başında özel ambulans hizmetleri gelmeye başlamıştır. Konunun hassasiyetine istinaden Bakanlık tarafından tüm düzenlemeler yapılmış konu kanun ve yönetmelikler ile açıklığa kavuşturulmuştur. Özel ambulans hizmetleri kamunun verdiği hizmetten farksız olarak özel eğitim almış kişilerce hizmet vermektedir. Araçlarda yer alan tıbbi cihazlar, sağlık çalışanlarının elinde steril bir ortamda hastalarına hizmet vermektedir. Kamu kuruluşları ile de koordineli çalışan özel ambulanslar kamunun hizmet veremediği, devreye giremediği yerlerde sayıca çok olmasının avantajları ile hizmetlerini yürütmektedir.

Özel Ambulans Hizmeti Talep Noktaları

Genellikle organizasyonlarda hazır bulunması yönünde talep edilen özel sağlık hizmetleri kamu faaliyetinin engellenmesine fırsat vermeden sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. Düğün, sünnet, spor karşılaşması, genel kurullar, iş yeri ortamları vb. yerlerde 7/24 çalışma esası ile sıkı bir çalışma sergilemektedirler.

İlk Müdahale Her Zaman Önemli

Alınan ilk yardım eğitimlerinde ilk müdahalenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yine de olay esnasında soğukkanlı davranıp müdahale etmemiz olanaksızlaşabiliyor. Konusunda eğitim almış uzmanlar tarafından donatılan özel ambulans ekibi bu noktada hastaların yardımına koşuyor. Organizasyon düzenlenen bir ortamda hazır bulunan sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahale ile hastanın hastaneye yetiştirilme hızı hayati bir önem kazanıyor.

Büyükşehirlerde Özel Ambulans Hizmeti

Trafiğin hayatımıza zora soktuğu zamanlarda sağlık hizmetine ihtiyaç duyulan dönemler çokça yaşanmıştır. Bir saniyenin bile önemli olduğu sağlık sorunlarında ambulansın yetişemediği, ilk müdahalenin yapılamadığı televizyonlarda ve sosyal medyada karşımıza sürekli çıkmaktadır. Özel sağlık sigortaları ile de faydalanma imkanı bulunan özel ambulans hizmetinin alternatif hayat kurtarma yöntemi olarak özellikle büyükşehirlerde karşımıza çıkması akıllardaki soru işaretini gidermektedir.

Ankara gibi önemli bir konumda bulunan şehrimizin gerek konumu gerekse başkent olması itibari ile ihtiyaç duyulan sağlık hizmetleri diğer illerden çok fazla olmaktadır. Trafikte yaşanan aksaklıklar ve organizasyonlarda hazır bulunması istenen sağlık hizmetleri Ankara gibi bir yerde donanımlı bir sağlık ekibinin ihtiyacının doğmasında önemli faktörler arasında yerini almıştır.

Ankara’da Özel Sağlık Hizmeti

Ankara özel ambulans konusunda önde gelen illerimizdendir. Donanımlı ekipleriyle kusursuz hizmet veren firmalar mevcuttur. Bu firmaların önde gelenlerin arasında Ankara Ambulans yer almaktadır. Ankara Ambulans Ankara özel ambulans ihtiyacını Sağlık Bakanlığı’ dan aldığı eğitim ve izinler ile yerine getirmektedir. 7/24 esası ile hizmet veren firma, sürekli dezenfekte edilen araçları ile salgın hastalıklar konusundaki mücadeledeki başarısını ispatlamıştır. Ankara özel ambulans dendiğinde akıllara ilk gelen firmalardan bir tanesi olmasının altında yatan nedenlerden birisi de whatsapp üzerinden kolaylıkla da ulaşılabilen bir firma olmasıdır.

Ankara Ambulans Hizmetlerindeki Son Nokta

Web sitesi üstünden ulaşım imkanı olan firmanın hasta nakil, özel ambulans hizmeti, organizasyon ambulans hizmeti bulunmaktadır. Firmanın diğer hizmet alanları ise,

 • Evden eve nakil
 • Hastaneden eve nakil
 • Özel ambulans kiralama hizmeti
 • Şehirler içi ya da şehirlerarası nakil şeklinde sıralanabilir.

Tercih Etme Sebepleri

Ambulans içlerinin günlük olarak düzenli bir şekilde dezenfekte edilmesi bazı kişilerin konu ile hassasiyetlerinden dolayı tercih etme sebeplerinin başında gelmektedir. Araçlarda bulunan cihazların son teknoloji ile donatılmış olması Ankara ambulans olarak anında müdahale edebilme imkanının bulunması, yılların verdiği tecrübenin bulunması da tercih sebeplerinden sayılabilir. Ankara ambulans, Ankara ve çevresinde hizmet vermektedir. Diğer illerden ulaşım sağlama olanağı olsa dahi hizmet alanı Ankara ile kısıtlıdır. Bu da butik bir hizmet anlayışlarının olduğunun kanıtlarından bir tanesidir.

Ankara Ambulans

Ankara özel ambulans hizmetleri sosyal medya üzerinden de faaliyet sürdürmektedir. Güncel medya kullanımı ile de diğer firmalardan farkını ortaya koyan iş insanları, konu sağlık olduğunda her türlü iletişim kanallarını kullanmayı tercih etmektedirler.

Ankara Ambulans Araç Donanımları

Ankara özel ambulans firmasına ait araçlar Trafik Kanunu kapsamında beş yaşından fazla olmayan araçların iki yılda bir teknik olarak bakım ve onarımı yapılmakta olup, araçların en fazla on beş yaşına kadar kullanım süresinin uzatılmasına olanak verilmektedir.

 • Araçlar panelvan tipindedir ve içinde hasta kabini yer almaktadır.
 • Hasta kabinin ebatları yönetmeliklerle belirlenen ölçülerde hazırlanmıştır.
 • Araçlarda siren bulunmaktadır.
 • Araçlarda telsiz, el telsizi ve hasta ya da personelle şoför arasında iletişimi sağlayacak dahili bir sistem bulunmaktadır.
 • Araç kabinindeki kapılar sedye giriş ve çıkışına uygun olarak hazırlanmıştır.
 • Araçta yer alan hasta kabininde iki tane perdelenmiş harici pencereler bulunmaktadır.
 • Araçta yer alan hasta kabininde her türlü ısıtma, havalandırma ve aydınlatma sistemi mevcuttur.
 • Sedyenin üstünde yer alan bölümde yani tavan kısımda elle tutunma yerleri mevcuttur.
 • Araçta yer alan hasta kabininde kilitli ilaç dolapları mevcuttur.
 • Aracın egzoz çıkışları içeriye gaz dolanımı vermeyecek şekilde ayarlanmıştır.
 • Araçların süspansiyon sistemleri hasta nakillerinde sorun çıkarmayacak ve hastayı sarsmayacak şekilde hazırlanmıştır.
 • Ankara ambulans firmasının araçlarında yer alan tüm donanım, cihaz ve malzemeler TSE Sertifikasına sahiptir.
 • Ankara ambulans firmasının araçlarında olası yangın çıkma durumlarında kullanılabilmek için yangın söndürücüler bulunmaktadır.
 • Araçlarda yeteri kadar emniyet kemeri, manivela ve imdat çekici mevcuttur.
 • Aklınıza takılan her konuda iletişime geçebilmek için elektronik posta adreslerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlık için her türlü imkandan kaçınmayan Ankara ambulans iç huzuru ile organizasyonlarınızı yapabilir kılarken aynı zamanda sevdiklerinizi iç huzuru ile emanet edebileceğiniz mobil bir sağlık merkezidir.

NEDEN ALK AMBULANS

Özel ANKARA AMBULANS firması olarak, Acil Sağlık Hizmeti konusunda yılların verdiği hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde özel ambulans hizmeti veriyoruz.

Alanında uzman ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız.Siz ve sevdiklerinizin yaşamı için nerede olursanız olun biz bir telefon kadar sizlere uzağız.Ankara Ambulans olarak donanımlı araçlarımız ve deneyimlerimiz ile Ankara ve Çevresinde her zaman yanınızdayız.

  image

  Sürekli Dezenfekte Edilen Araçlarımız

  Gündelik olarak ve nakil işleminden sonra Dezenfekte İşlemi.

  image

  Kesintisiz Hizmet

  Nerede olursanız olun biz hep kesintisiz hizmet ile yanınızdayız.

  image

  Sağlık Bakanlığı Onaylı

  Araçlarımız 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak ruhsatlandırılmıştır

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  Mesaj Gönder
  1
  Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  ALK Özel Ambulans Hizmetleri
  Merhaba 👋 ALK Ambulans Olarak Sizlere Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız.