ClickCease

ANKARA AMBULANS

ORGANİZASYON AMBULANSI

Revir ve Doktoru olan yerlerde hizmet verebiliyoruz.

Organizasyonlarınız İçin Ambulans Neden Gereklidir?

Ülkemizde farklı konularda ve durumlarda çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu organizasyonlar çok farklı insanları, çok fazla sayıda insanı bir araya getirmekte ve organizasyonun amacına yönelik olarak etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Futbol, nişan, düğün, açılış, genel kurullar, toplantı ve seminerler bu organizasyonlara örnek olarak verilebilmektedir. Organizasyon sahibi kişiler etkinliklerini en iyi şekilde planlarken olası riskli durumlar için kapılarında da mobil sağlık ekibi olan ambulans bulundurmayı ihmal etmek istemezler. Buradan doğan organizasyon ambulansı kavramına sahip sağlık ekipleri bu kişilerin imdadına yetişmektedir.

Organizasyonlarınız İçin Ambulansın Önemi

Organizasyonlar çok sayıda insanların bir araya gelmesi ile oluşturulan etkinliklerin genel ismidir. Kavramından da anlaşılacağı üzere çok fazla kişinin bir araya gelmesi her zaman potansiyel bir riskin olabileceği anlamına gelmektedir. Özellikle bu organizasyonlar konser, futbol, toplu piknikler gibi etkinlikler ise risk potansiyelinin en yüksek olduğu yerler anlamına gelmektedir. Yaşanacak olası hayati riskli durumlarda hazır bulunan organizasyon ambulansı tam donanımlı sağlık ekipmanları ve sağlık çalışanları ile bilinçli bir şekilde ilk müdahaleyi gerçekleştirebileceklerdir. Ambulansın hastayı acil olarak sağlık kuruluşuna götürülmesi gerektiğinde en hızlı ve güvenli bir şekilde sağlık kuruluşuna ulaştırılmasında bireylerin kendisine ait araçlardan daha etkili olacaklardır.

Hayat Kurtarmanın İlk Adımı

İlk müdahalenin önemi tıp literatürlerinde de yerini almaktadır. Riskli durumlarda ilk müdahalenin genellikle vatandaş tarafından yapıldığı ülkemizde bilinçli sağlık ekiplerinin varlığı biraz olsun kendini çok bilinen uygulamalardan ayırmaktadır. Hayat kurtarmanın ilk adımı olan ve ilk yardım derslerinde öncelikle öğretilen kalp masajının bile doğru olarak yapılmaması durumunda hasta hayatını kaybedebilmektedir. Bu sebeple olası risk durumları bulunan büyük organizasyonlarda bulundurulan sağlık ekipleri, organizasyon ambulansı potansiyel olarak hayati bir önem taşımaktadır

Büyükşehirlerde Özel Ambulans Kullanımı

Büyükşehirlerde özel ambulans hizmeti kullanmanın önemi diğer illere nazaran daha fazla kendini göstermektedir. Özellikle trafik sorununun çok fazla yaşandığı illerde bir yerden bir yere gitmenin imkansız olduğu durumlar oluşmaktadır. Saniyelerin önemli olduğu sağlık sorunlarında, kamu hizmetinin ulaşamadığı noktalarda özel ambulans hizmetleri önemli bir rol üstlenmektedirler.Hastaneden hastaneye, hastaneden eve, evden hastaneye, şehir içi hasta transferi vb. durumlarda kişinin talepleri doğrultusunda çıkan hizmetleri özel ambulans hizmetleri yerine getirmektedir.

Ankara’da Özel Ambulans İhtiyacı

Türkiye’nin göz bebeği ve başkenti Ankara, konumu ve önemi itibariyle önemli bir konumda bulunmaktadır. Siyasi ve jeopolitik konumu sebebiyle farklı kültürlerin birleştiği yer olan Ankara çok fazla özel organizasyona tanıklık etmektedir. Kamu hizmetinin ulaşamadığı bu özel organizasyonlarda Ankara organizasyon ambulansı kişilerin talebi üzerine beklenmeyen zamanlarda ortaya çıkan hayati durumlarda Ankara acil sağlık olarak da geçen hizmetlerin talebi çok fazla olmaktadır. Ankara ambulans hizmetleri yine ulaşılması mümkün olmayan noktalara kısa ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Her gün düzenli olarak dezenfekte edilen ve son teknolojiye sahip araçlarla nakil imkanı sağlayan Ankara ambulans hizmetinin en gelişmiş örneklerini sunan firmalar Ankara acil sağlık hizmetleri arasında yerini almıştır.

Hangi Firmayı Seçmeliyiz?

Özel ambulans hizmetinin verildiği firmalar Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kurallara uymak zorundadırlar. Bu kurallar yönetmelik ve genelgeler ile açık ve anlaşılır bir şekilde belirtilmiştir. Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli izinleri olmayan, belirli periyotlar ile denetlenmeyen firmaları tercih etmek hayati risk taşımaktadır.

Ankara gibi büyük ve önemli bir şehirde de Ankara acil sağlık hizmeti veren ANKARA Ambulans Hizmetleri tecrübesi, Bakanlık’tan aldığı izinleri ve eğitimleri ile tercih sebebi olan önemli firmalardan bir tanesidir. Ankara ambulans firmasını diğer firmalardan ayıran en temel özelliklerinden bir tanesi ve en önemlisi de ANKARA gibi kozmopolitik bir öneme sahip olan büyük şehirde hizmet vermeleridir. ANKARA DA deneyim kazanan firma Ankara gibi bir şehirde rahatlıkla çalışmalarına devam edebilmektedir. Ankara acil sağlık hizmetinin önemini de çok iyi kavrayabilmektedir.

ANKARA Ambulans Hizmetleri

ANKARA Valiliği’nden, Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı izinler ile 1993 yılından beri hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden firma, acil sağlık hizmetleri, hasta nakil hizmetleri, yerinde sağlık hizmeti, şehirlerarası hasta nakil hizmeti, uluslararası hasta nakil hizmeti, medikal eskort hizmeti, organizasyonlarda acil sağlık hizmeti, sağlık kuruluşları ile ambulans sözleşmesi hizmeti gibi konularda aktif olarak çalışmaktadır. Ankara ambulans hizmetini de başarı ile gerçekleştiren firma bilgi ve belge konusunda hassas davranmaktadır.

ANKARA Ambulans Hakkında

Ankara acil sağlık hizmeti sunan firmaya ait araçların donanımları son teknoloji ile donatılmıştır. Araç içi düzenli olarak her gün dezenfekte edilmektedir. Araçlarda bulunan personeller her türlü risk durumuna karşın eğitim almış alanında uzman sağlık personellerinden oluşmaktadır. İki yılda bir düzenli olarak bakıma giren araçların yaşı on beşten fazla olmayıp, araç içi iletişim cihazları aktif olarak çalışmaktadır.

Firmada Çalışan Personel Hakkında

Firmada görevli tüm personel özel eğitimler almış olup, insan hayatının ne kadar önemli olduğunun bilincinde en zor zamanlarda bile soğukkanlı davranabilmektedirler. Ankara ambulans paramedik görevlileri sayesinde hastalar güvenli bir şekilde istedikleri noktaya nakil olabilmektedirler. Paramedik eğitimi alan acil tıp teknisyenleri hastaların güvenliğinden ve sağlığından sorumlu olup, hastaların en güvenli ve sağlıklı bir şekilde istedikleri noktaya ulaşmalarını sağlamaktadırlar.

Acil Organizasyon Ambulans Hizmeti

Ambulans Hizmetine, Ankara acil sağlık sektöründe acil sağlık hattı olan +90 532 676 9112 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. ALK Ambulans güvencesi ile her türlü organizasyonlarda ambulans hizmeti alabilirsiniz.

Konser, Festival, Şenlik Gibi Etkinliklerde Organizasyon Ambulans Hizmeti

Ankara organizasyon ambulansı olarak, bilinç kaybının yaşanması, yaralanma, bayılma vb. hayati risk teşkil eden durumlarda acil tıp teknisyenleri ile ilk müdahaleyi gerçekleştiren ambulans ekibi hastayı en yakın sağlık kuruluşuna hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Ankara organizasyon ambulansı içerisinde paramedik personelin yanı sıra hizmet veren doktor ve acil tıp teknisyenleri ile ilk yardım eğitim almış ambulans şoförü hizmet vermektedir. Ankara organizasyon ambulansı hastanın nakli sırasında meydana gelen olası aksi durumlarda hastanın yeniden canlandırma işlemi ve ileri yaşam desteğine bağlanması gibi tüm sağlık müdahalesi anında gerçekleştirilebilmektedir. Mobil sağlık merkezi haline gelen Ankara ambulans sayesinde hastanın herhangi bir sağlık kuruluşuna ulaştırılması sağlanır ve hasta sağlık kuruluşuna teslim edilme süresince müdahaleler devam etmektedir.

Spor Müsabakalarında Organizasyon Ambulans Hizmeti

Şiddet ve düzensizliğin önlenmesi hakkındaki kanun kapsamında tüm spor kulüplerinin etkinliği gerçekleştirdikleri alanda yeteri kadar sağlık personeli, özel ya da kamuya ait ambulans, belediye tarafından tahsis edilmiş itfaiye aracı ve personeli bulundurulmak zorundadır. ANKARA Ambulans, Ankara organizasyon ambulansı profesyonel olmayan amatör spor kulüpleri için spor müsabakalarında sağlık hizmeti vermektedir. Hem seyircinin hem de sahada görevli kişilerin sağlık güvencesini sağlayan Ankara ambulans talep edilmesi halinde saha içinde müsabakalardan kaynaklı yaralanmalara da müdahale etmektedir.

Genel Kurul, Fuar Gibi Etkinliklerde Organizasyon Ambulans Hizmeti

Çoğu genel kurullar kalabalık katılımları ile çekişmeli ya da çekişmesiz olsun hararetli geçebilmektedir. Büyük spor kulüplerinin, siyasi partilerin, sendikaların, odaların vb. tüzel kişiliğine haiz derneklerden oluşan genel kurullara kamu tarafından potansiyel bir risk için herhangi bir sağlık görevlisini hazır bulundurmamaktadır. Yine iş sektöründe önemli bir yere sahip olan Fuarlar çok fazla misafir ağırlamakta, katılımcı sayısı ile göz doldurmaktadır. Bunun gibi katılımcısı yüksek yerlerde yine kamu tarafından olası risklere karşın hazır bulunması beklenen bir sağlık ekibi görevlendirilmemekte potansiyel bir risk için Ankara organizasyon ambulansı yani özel organizasyon ambulansları etkinlik yerinde hizmet vermektedirler.

Açılışlarda Organizasyon Ambulans Hizmeti

Çok sayıda insanın katılımı ile gerçekleştirilen açılışlara genelde tanınmış misafirler ile markalar katılmaktadır. Organizasyonların ses getirmesini ve reklam değerinin artmasına sebebiyet veren bu yoğunluk aynı zamanda yaşanabilecek olası tehlikeler için önlem alınmasını beraberinde getirmektedir. Ankara acil sağlık hizmeti olarak ANKARA Ambulans bu konuda da her türlü önlemi alarak katılımcıların ve ev sahibinin huzurlu bir şekilde etkinliklerini gerçekleştirmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Ankara organizasyon ambulansı hizmetlerini en iyi şekilde Ankara acil sağlık hizmeti olarak hastalara ve hasta yakınlarına sunmaktadır.

Bizleri 7/24 Arayarak Ambulans ve Hasta Nakillerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz:  Tıkla Ara!

2.Numaramız Bizleri 7/24 Arayarak Ambulans ve Hasta Nakillerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz:  Tıkla Ara!

İletişim Bilgilerimize Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız:  İletişim Sayfamız

NEDEN BİZ?

Özel ANKARA AMBULANS firması olarak, Acil Sağlık Hizmeti konusunda yılların verdiği hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde özel ambulans hizmeti veriyoruz.

Alanında uzman ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız.Siz ve sevdiklerinizin yaşamı için nerede olursanız olun biz bir telefon kadar sizlere uzağız.Ankara Ambulans olarak donanımlı araçlarımız ve deneyimlerimiz ile Ankara ve Çevresinde her zaman yanınızdayız.

  image

  Sürekli Dezenfekte Edilen Araçlarımız

  Gündelik olarak ve nakil işleminden sonra Dezenfekte İşlemi.

  image

  Kesintisiz Hizmet

  Nerede olursanız olun biz hep kesintisiz hizmet ile yanınızdayız.

  image

  Sağlık Bakanlığı Onaylı

  Araçlarımız 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak ruhsatlandırılmıştır

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  Mesaj Gönder
  1
  Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  ALK Özel Ambulans Hizmetleri
  Merhaba 👋 ALK Ambulans Olarak Sizlere Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız.