ClickCease

ANKARA ŞEHİRLER ARASI HASTA NAKLİ

Şehir İçi ve Şehirler Arası Hasta Nakli

Hasta Nakil Araçları İle İlgili Ön Bilgilendirme

Hasta nakil ambulansları kullanımında son zamanlarda yüksek oranda artış söz konusudur. Bu yüzden de devlet bünyesindeki nakil araçlarının yetersiz kalması ile birlikte özel firmalara bağlı hasta nakil ambulanslarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Özel hasta nakil araçlarında da güvenlik ve tam teçhizat hususunda temkinli ve bilgili olmak gerekir.

Bizler için insan hayatı mühimdir ve her şeyden önce gelmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı olan, Ankara’da bulunan özel hasta nakil araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her geçen gün kaliteyi ve konforu arttırarak Ankara içi ve dışında hastalarımız ile birinci derece alakadar olmaktayız. Uzman, işinin ehli ve güler yüzlü personellerimiz ile en hızlı şekilde sizlere ulaşmak için her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmakta ve güncellemekteyiz. Deneyim sahibi olmanın yanında kendimizi de her geçen gün yenilemekteyiz. Böylece sektördeki yerimizi de arttırmayı hedeflemekteyiz. Tercih edilme sebeplerimizden biri de Ankara şehirler arası hasta nakli ile işbu Saikler temeline uygun hizmetlerimizdir. Çıkış noktamız büyük şehir olduğundan imkanlarımız çok daha geniştir. Aynı zamanda Ankara şehir içi hasta nakli hususunda da kalitemizi muhafaza etmekteyiz.

Hasta Nakil Aracının İşlevi

İvedilikle tıbbi müdahale gerektirmeyen veya yaralı herhangi bir kimsenin ilgili sağlık kuruluşuna nakledilmesi ile ilgili işlev gören Ankara hasta nakli ambulansları, Ankara’da bünyemizde barınmaktadır.

Hastaların ulaştırılması gereken yere en güvenli şekilde ulaştırılması ve tüm tıbbi ihtiyaçlarının karşılanması için özel ambulans sistemimiz ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda ambulanslarımız, hastane ev arası veya ev hastane arası veya herhangi bir sağlık kuruluşundan bir başka şehirdeki ve aynı şehirdeki başka sağlık kuruluşuna tıbbi müdahaleye ihtiyacı olan tüm hastalar için hizmet vermektedir. Aynı zamanda Ankara hasta nakli sırasında acil müdahaleye gerek duyulmayan herhangi bir hasta veya yaralının nakledilmesi için kullanılan nakil ambulanslarımız tüm tıbbı ve teknik ekipman ile donanıma sahiptir. Ambulanslarımızda en az iki personel bulunmakla birlikte tüm temizlik tedbirleri alınıp aynı zamanda her hasta sonrası her gün dezenfekte edilmektedir. Ambulansta şoförün yani sıra diğer sağlık personeli şoförün yanında değil hasta kabininde hastaya refakat etmektedir. İhtiyaç halinde acil tıp teknisyeni veya acil bakım teknikeri bulundurulmaktadır. Aynı zamanda Ankara şehirler arası hasta nakli için verdiğimiz hizmette il dışı sevk izni alarak şehirler arası hasta naklini gerçekleştirmekteyiz.

Hasta Nakil Aracının Özellikleri

Ankara’da özel hasta nakil ambulanslarımız, Ankara şehir içi hasta nakli ile yedi yirmi dört hizmet vermektedir. Aynı hizmet kalitesi Ankara şehirler arası hasta nakli için de geçerlidir. Nakil araçlarımız kırmızı şeritli ambulanslardır.

Hasta nakil araçlarımız Ankara hasta nakli sırasında karayolları trafik kanununa uygun olmak zorundadır, ambulans modelimiz beş yaşından küçüktür, araçlarımız mono gövdeli veya hasta kabinli pick-up şeklindedir, siren cihazı ve aracın ön ve arka tarafında tepe kısmında mavi renkli lamba vardır, araç ve el telsizleri mevcuttur, araç takip sistemi bulunmaktadır, şoför ve hasta kabini arasında haberleşme cihazı mevcuttur, kapılar hasta sedyesini geçirmeye uygun ve minimum 90 derece açılabilir pozisyondadır, ambulansta başka bir çıkış noktası da mevcuttur, hasta kabininde aydınlatma ve ısıtma ve havalandırma sistemi bulunmaktadır, kabinde ilaç bölümü vardır, sedyede yatan hasta için tavanda tutunma bölümü bulunmaktadır, hasta kabininde en az iki pencere mevcuttur, egzoz çıkışı vardır ve kapılardan uzak bir mevzidedir, en az iki adet yangın söndürücü vardır, en az bir adet emniyet kemeri kesicisi ve demir manivela ve imdat çekici bulunmaktadır. Özel talep üzerine ambulansa Ankara şehirler arası hasta nakli esnasında ilgili bölüm ve hastanızın ihtiyacı doğrultusunda ekip içine doktor eklenebilmektedir. Aynı hizmet Ankara şehir içi hasta nakli için de geçerlidir.

Hasta Nakil Ambulans Fiyatları

Fiyatlarımızda uygun ve açık olmayı tercih etmekle birlikte Ankara hasta nakli hizmetimizde güncel sistemi de takip ederek ilerlemekteyiz. Hastalarımızın sağlığı ve alacakları hizmet kalitesi önceliğimiz olmakla beraber fiyatlarda da bu prensibi göz önünde bulundurarak fiyatlarda düzenleme yapma gayreti göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için esastır.

Genellikle Ankara şehir içi hasta nakli hizmeti vermekle birlikte gerekli ve acil durumlarda şehirler arası hizmetten de işbu hizmet şartımız mevcuttur. Bununla beraber Ankara hasta nakli özel nakil ambulans fiyatlarımız şöyledir:

 • Şehir içi başlangıç ücreti yüz elli Türk lirası olmakla beraber kilometre başına beş Türk lirası düşmektedir.
 • Şehirler arası hizmetlerimizde özel ambulans fiyatları ise başlangıç ücreti olarak yüz elli Türk lirası olmakla beraber kilometre başına üç buçuk Türk lirası düşmektedir.
 • Bu fiyat aralıkları 2020 güncel fiyatlarıdır. Önümüzdeki 2021 yılında da elbette uçuk bir artış olmayacaktır.

Şehirler Arası Hasta Nakli

Şehirler arası hasta naklinde firmamız yatağa bağlı ve bağımlı hastalarınızın gerekli durumlarda şehirler arası transferini sağlamaktadır.

Genellikle şehirler arası hasta nakli küçük veya alt yapı yetersizliği çeken illerden büyük şehirlere olmakla beraber herhangi bir özel talep veya gerekli durumda büyük şehir olan Ankara’dan başka bir şehre nakil mümkün olmaktadır. Genellikle Ankara şehirler arası hasta nakli hizmetimiz İstanbul iline transfer talebi ile olmakla beraber herhangi bir başka şehir için de geçerlidir. Aynı zamanda başka bir şehirden hastanızı alıp Ankara’ya sevk etmeniz konusunda da yardımcı olmaktayız.

Şehirler arası hasta naklinde özel ambulans bünyemizdeki Ankara hasta nakli ekibimiz özel olarak eğitilmiş ve görevlendirilmiştir.

Şehir İçi Hasta Nakli

Şehir içi hasta naklinde yatağa bağlı ya da bağımlı veya acil durumu olmayan hastalarınızın Ankara hasta nakli hizmeti ile gerekli durumlarda şehir içindeki herhangi bir sağlık kuruluşuna transferleri sağlanmaktadır. Ankara büyük şehir olduğu için tüm gerekli sağlık ihtiyaçları konusunda donanımlı olmasından dolayı Ankara şehir içi hasta nakli konusunda daha yoğun çalışmaktayız. Bunların yanı sıra şehir içi hasta nakli konusunda herhangi bir özel davet veya müsabaka sırasında gelişebilecek bir olumsuzluktan dolayı halihazırda bir ambulans bulunmasının gerekli görüldüğü durumlarda da ambulans kiralama avantajı ile de hizmet vermekteyiz.

Hasta Nakil Esnasında Ulaşım

Ankara’da ekibimizle birlikte hastanızı güvenli bir şekilde nakledebilirsiniz. Ankara büyük bir şehir olduğu için küçük şehirlere nazaran trafik konusunda daha yoğun olabilir fakat trafiğin yoğun olduğu noktalarda Ankara şehir içi hasta nakli sırasında önceden navigasyon sistemi ile trafiğin kontrol edilme imkanı vardır. Bu sayede kısa veya daha az yoğun yollara navigasyon sistemi ile ulaşılır ve hastanız kolay bir şekilde ilgili sağlık kuruluşuna veya evine veya ulaştırılması talep edilen noktaya hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Hasta nakil araçları hastalara göre sistematik olarak düzenlendiği için şahsi araçlardan daha emniyetlidir ve daha doğru bir tercih olacaktır. Aynı zamanda Ankara şehirlerarası hasta nakli için de navigasyon sistemi geçerlidir.

Gündem İle İlgili Ambulanslarımızın İşlevi

Dünya olarak mücadele içinde olunan corona virüs dolayısı ile insanlar herhangi bir konuda hizmet alırken tedirgin olabiliyorlar… Fakat bünyemizdeki ekip de ambulanslar da Ankara şehirler arası hasta nakli sırasında gerekli tedbirleri almaktadır. Aynı zamanda Ankara şehir içi hasta nakli esnasında mesafeye, temizlik ve dezenfekteye bilhassa dikkat etmektedir. Hastalarımızın ulaşacakları yere güvenle ulaşmaları en önde gelen kriterimizdir.

Ekstra Bilgilier

Bizleri 7/24 Arayarak Ambulans ve Hasta Nakillerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz:  Tıkla Ara!

2.Numaramız Bizleri 7/24 Arayarak Ambulans ve Hasta Nakillerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz:  Tıkla Ara!

İletişim Bilgilerimize Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız:  İletişim Sayfamız

NEDEN BİZ?

Özel ANKARA AMBULANS firması olarak, Acil Sağlık Hizmeti konusunda yılların verdiği hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde özel ambulans hizmeti veriyoruz.

Alanında uzman ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız.Siz ve sevdiklerinizin yaşamı için nerede olursanız olun biz bir telefon kadar sizlere uzağız.Ankara Ambulans olarak donanımlı araçlarımız ve deneyimlerimiz ile Ankara ve Çevresinde her zaman yanınızdayız.

  image

  Sürekli Dezenfekte Edilen Araçlarımız

  Gündelik olarak ve nakil işleminden sonra Dezenfekte İşlemi.

  image

  Kesintisiz Hizmet

  Nerede olursanız olun biz hep kesintisiz hizmet ile yanınızdayız.

  image

  Sağlık Bakanlığı Onaylı

  Araçlarımız 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak ruhsatlandırılmıştır

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  Mesaj Gönder
  1
  Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
  ALK Özel Ambulans Hizmetleri
  Merhaba 👋 ALK Ambulans Olarak Sizlere Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız.